Këngëtarja dhe modelja e njohur, Anxhelina Hadërgjonaj, është shumë aktive dhe e ndjekur nga fansat në rrjetet sociale.

Shpesh, ajo ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme, gjersa nuk mungojnë herë pas here edhe imazhet provokuese.

Së fundmi, Hadërgjonaj ndau me ndjekësit disa fotografi mjaft atraktive në rrjetin social Instagram, ku shfaqej vetëm në të brendshme e shtrirë në shtratin e saj.

Ajo vuri në pah linjat atraktive trupore, ndërsa dukej tejet joshëse me pamjen e saj.“E mirë, po jo engjëll”, shkroi Anxhelina në mbishkrimin e këtyre fotografive.

Ndërkohë, njërën nga to, këngëtarja e publikoi edhe në InstaStory, duke shfrytëzuar rastin të tregojë se po qëndron e izoluar në shtëpi.

MUND TË JU PËLQEJNË