Albërije Hadërgjonaj është këngëtarja e njohur kosovare. Ajo ka vite që jeton në Shqipëri së bashku me dy vajzat e saja Anxhelinën e Agnesen.

Anxhelina është ajo që ndoqi rrugën për tu bërë këngëtare, por seç ndodhi dhe e ndërpreu në gjysmë këtë rrugë, shkruan “Kosovarja”.

Ajo shquhet si një femër terheqëse dhe e bukur, po ashtu posedon linja trupore për t’ia pas lakmi.

Së fundmi, Anxhelia vjen e veshur në të bardha ku shfaqet mjaft e bukur e provokuese, veshje në të cilën ka ekspozuar gjoksin e saj që mori mjaft vëmendje./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË