Anxhelina Hadergjonaj është një nga femrat më të bukura dhe më joshëse të estradës shqiptare.

Artistja është e njohur që shumë shpesh bën ndryshime në pamjen e saj dhe sjell risi në secilën paraqitje.

Edhe së fundi ajo ka bërë një transformim që nuk pritje, ndonëse jemi mësuar që prej kohësh ta shohim si bionde, Anxhelina këtë herë është shëndërruar në zeshkane.

Për ndryshimin e radhës ajo ka treguar përmes disa imazheve që ka hedhur në ‘InstaStory’.

Krahas flokëve me ngjyrë të zezë, grimit të veçantë ajo ra në sy edhe për veshjen provokuese dhe ekspozimin e formave joshëse.

Ndryshe, ajo dukej për mrekulli./Indeksonline/

MUND TË JU PËLQEJNË