Albërije Hadërgjonaj është këngëtarja e njohur kosovare. Ajo ka vite që jeton në Shqipëri së bashku me dy vajzat e saja Anxhelinën e Agnesen.

Anxhelina është ajo që ndoqi rrugën për tu bërë këngëtare, por seç ndodhi dhe e ndërpreu në gjysmë këtë rrugë, shkruan “Kosovarja”.

Ajo shquhet si një femër tërheqëse dhe e bukur, po ashtu posedon linja trupore për t’ia pas lakmi.

Por se a është kështu edhe në përditshmëri, shikojeni këtë imazh të saj dhe do ta kuptoni./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË