Që në dyshimet e para për lidhjen e deri më sot, Arbenita dhe Fero janë kthyer në çiftin më të përfolur shqiptar.

Dedikimet që i kushtojnë herë pas here njëri-tjetrit i bëjnë edhe më të dashur për fansat. Secili është i suksesshëm në fushën e tij, por fatkeqëshisht janë larg njëri-tjetrit për shkak të karrierës.

Arbenita është një modele mjaft e njohur për kopertinat ndërkombëtare ndërsa Fero ndër reperat me të suksesshëm shqiptarë, mirëpo së fundmi te fansat kanë lindur sërisht dyshimet se mund të jenë ndarë.

Do thoni ju pse? Sepse Fero nuk e ndjek më në Instagram Arbenitën, plus që nuk kemi parë më deklarata dashurie publike.

Me të vërtetë të ketë ndonjë krisje në lidhjen e tyre apo është thjesht ndonjë “lojë” e rradhës pasi reperi ndjek vëllain e modeles.

S’na mbetet gjë tjetër veçse të presim!

MUND TË JU PËLQEJNË