Fero i ka bërë dedikimin romantik të dashurës së tij.

Reperi Fero dhe e dashura e tij Arbenita Ismajli, janë ndër emrat më të komentuar në mediat rozë.

Suksesi i tij në muzikë dhe lidhja me modelen janë disa nga arsyet se përse emrin e Feros e shohim në pothuajse të gjitha mediat rozë.

Fillimisht për romancën e tyre, më pas zërat për ndarje e tani fotot ku shfaqen shumë të dashuruar.

Ishte Fero ai i cili e ka ndarë një foto me Arbenitën madje është bërë romanitk me dedikimin e bërë. Reperi pranë postimit thotë thotë se Arbenitën e ka gruan më të mirën në botë.

MUND TË JU PËLQEJNË