Arbenita Ismajli nuk po ndalet së provokuari, qëllimisht ose jo ajo po arrin të jetë në fokus të mediave rozë tash e shumë kohë.

Sidomos që kur u bë publike lidhja e saj me reperin Fero, emri saj është pjesë e pandashme e shoubizit, shkruan “Kosovarja”.

Ajo çdo herë ka mahnitur fansat me postimet që ka sjellë në instagram, ku është shfaqur atraktive dhe joshëse.

Por, së fundmi modelja sjellë ca imazhe ku po duket më e zjarrtë se çdo herë tjetër.

E natyrisht si gjithmonë fansat i kanë bombarduar instagramin me komente e like.

Nuk kanë faj, a durohet pa e pëlqyer?/Kosovarja/

 

MUND TË JU PËLQEJNË