Modelja e njohur kumanovare që jeton dhe vepron në Angli, Arbenita Ismajli po vazhdon të jetë në fokus të medieve rozë.

Sidomos që kur u bë publike lidhja e saj me reperin Fero, emri saj është pjesë e pandashme e shoubizit, shkruan “Kosovarja”.

Ajo çdo herë ka mahnitur fansat me postimet që ka sjellë në instagram, ku është shfaqur atraktive dhe joshëse.

Së fundmi modelja ka befasuar me gjestet e saj që bën në tren kur është vetëm.

Ajo shihet duke u llastuar sikur të ishte një fëmijë 10 vjet. Kaq e madhe, a mos e teproi pak me këto gjeste? /Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË