Këngëtarja e njohur Edona Llalloshi është ndër emrat më të dëgjuar në skenën muzikore.

Ajo përherë u kujdes dhe kujdeset që në çdo paraqitje të shkëlqej duke bërë kombinime e shpesh herë edhe eksperimente në veshje, po që gjithmonë merr komplimente nga fansat e saj, shkruan Kosovarja.

Përveç stilit dhe muzikës, Edona njihet edhe si femër që gëzon linja perfektë përkundër moshës që ka dhe admirohet shumë për kujdesin që ia dedikon vetes.

Ndryshe njihet si ndër këngëtaret e rralla që nuk ka bërë ndërhyrje në trupin e saj, është e tëra natyrale e bukur sikur në fillim të karrierës.

Ajo ndau një imazh e veshur me një fustan glamuroz, që po e shoqëron me një buzëqeshje në fytyrë.

Lirshëm mund të themi se ky fustan po i ka hije dhe po i rri më së miri Edonës! /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË