Demi Rose është paraqitur me një veshje futuristike të mbështetur për trup derisa ka pasur të veshur taka dhe pantallona të shkurtër seksi

Ajo, thjesht është shumë e njohur për snapat e saj në bikine dhe gjoksin e saj seksi.

Megjithatë, Demi Rose është parë më ndryshe të mërkurën, derisa ato i ka postuar nëpër rrjetet sociale.

Modelja 23 vjeçare dramatikisht ka ndryshuar e tëra, derisa në njëfarë forme duket si një sirenë seksi.

MUND TË JU PËLQEJNË