Rona Nishliu e ka publikuar një imazh krah Dafina Zeqirit.

Këngëtarja Rona Nishliu është kthyer në kohë.

Ajo me ndjekësit e saj në Instagram e ka ndarë një foto në të cilën shihet krah këngëtares Dafina Zeqiri.

Rona ka treguar se fotografia është e vjetër dhe pranë saj ka shkruar pak nga kënga e Dafinës “Vuj”.

Nëpërmjet kësaj fotografie Rona ka treguar se përveç kolegialitetit dy këngëtaret kanë edhe miqësi të afërt me njëra-tjetrën.

MUND TË JU PËLQEJNË