Djali i këngëtarit të njohur të muzikës popullore, por edhe asaj zbavitëse, Ramadan Krasniqi-Dani, para disa muajsh është fejuar me Dafinën.

Ndonëse e fejuara e Andi Krasniqit jeton bashkë me familjen në Belgjikë, çifti shihen gjatë gjithë kohës bashkë, shkruan “Kosovarja”.

Ose Andi është te Dafina, ose Dafina te Andi. E rëndësishme që ata të jenë pranë njëri tjetrit. Ky fakt, e dëshmon mirë dashurinë dhe lidhjen e tyre të fortë.

Dihet që i biri i këngëtarit Pejan është adhurues i veturave të shtrenjta e luksoze, e mbrapa nuk mbetet as nusja, Dafina, shkruan “Kosovarja”.

Siç mund ta shihni, rena e Danit, vozitë nje super veture luksoze.

MUND TË JU PËLQEJNË