Loreta Kaçka është këngëtarja e njohur me prejardhje nga Shqipëria e cila njihet për stilin dhe elegancën e saj.

Lori ka një karrierë të bujshme në skenën muzikore duke mbledhur pas vetës një numër të madh fansash, shkruan “Kosovarja”.

Ajo është ndër femrat që nuk ekspozohet shumë po vjen me stil çdoherë, me elegancë dhe sharm.

Këngëtarja ka vite që jeton në Prishtinë dhe duket që u ambientua shumë me Kosovën teksa ndihet e lumtur.

Edhe Lori si shumë kolëgë të saj ka shijuar vikendin në ambiente turistike me borë. Ajo shfaqet tejet atraktive derisa shijon kohën me familjen e saj.

“Familja”, ka shkruar këngëtarja krahas imazheve të këndshme në ambiente të bukura./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË