Loreta Kaçka-Lori është këngëtarja e njohur me prejardhje nga Shqipëria e cila njihet për stilin e saj modest dhe paraqitjet serioze.

Lori është ndër këngëtaret e popullarizuara për ahengje e organizime të ndryshme familjare, shkruan “Kosovarja”.

Ajo gjithmonë është dalluarë për elegancë dhe sharm e njëkohësisht edhe shumë e ëmbël.

Lori për xhirimet e fundvitit vjen tejet bukur me fustan të zi, ndërkohë që flokët i ka lidhur këndshëm.

“Nje look pak me ndyshe…😉🤗”, ka shkruar bukuroshja krahas imazhit.

Ndryshe, ajo ka vite që jeton në Prishtinë dhe duket që u ambientua shumë me Kosovën e ndihet e lumtur./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË