Loreta Kaçka është këngëtarja e njohur me prejardhje nga Shqipëria e cila njihet për stilin e saj modest dhe paraqitjet serioze.

E me zërin e mrekullueshëm mblodhi pas vetës një numër të madh fansash, duke u bërë e favorizuar për ahengje e organizime të ndryshme familjare, shkruan “Kosovarja”.

Lori është ndër femrat që nuk ekspozohet shumë po vjen me stil çdoherë, me elegancë dhe sharm.

Ajo ka vite që jeton në Prishtinë dhe duket që u ambientua shumë me Kosovën e ndihet e lumtur.

Me një stilt ë bukur dhe ngjyrat bardh e zi ajo sjellë disa fotografi të realizuara bukur.

“Pershendetje Nga Prishtina ..!❤️”, ka shkruar ajo krahas fotografive të këndshme./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË