Loreta Kaçka është biondina e këndshme e estradës e cila ka një karrierë të bujshme në muzikë.

Këngëtarja nga Shqipëria njihet për hitet e shumta që ka krijuar, videoklipet e projekteve të ndryshme, si dhe angazhimet e saj në koncerte, dasma e evente të shumta, shkruan “Kosovarja”.

Sa i përket paraqitjeve para publikut, këngëtarja është dalluar gjithmonë për elegancën, megjithëse nuk ekspozohet shumë, ama vjen me stil dhe sharm çdoherë.

Bukuroshja herë pas here ndanë imazhe në rrjetet sociale, duke shfaqur bukurinë dhe ëmbëlësinë e saj.

Por së fundi Lori me grimin dhe pamjen duket më ndryshe. Sytë dhe fytyra e grehur shihen qartë, ndërkohë që nuk i shihet asnjë rrudhë. Krejt tjetër./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË