Loreta Kacka ka ndarë disa imazhe nga pushimet.

Loreta Kacka pas një sezoni të mbushur me koncerte dhe ahengje është ‘arratisur’ për disa ditë pushimi.

Momente më parë këngëtarja ka ndarë disa imazhe nga vendi ku po i kalon këto ditë pushimi, ajo ka zgjedhur plazhet e Italisë për të mbushur bateritë para se të filloj përsëri me punë.

Javët e fundit është folur shumë në rrjete sociale se Loretës i është rrëmbyer zemra nga një person, por artistja nuk ka dalë ende me ndonjë deklaratë rreth kësaj çështje./lajmi

MUND TË JU PËLQEJNË