Afërdita Dreshaj ka ardhur sot me shumë stil.

Modelja e njohur shqiptare bën një jetë mjaft luksoze e të cilën e tregon përmes rrjeteve sociale.

Afërdita Dreshaj kohë e verës e kalon duke shijuar disa nga bregdetet më të njohura dhe më të bukura në botë.

Ajo edhe këtë herë ka sjellur një fotografi nga pushimet, teksa e veshur me shumë stil dhe ngjyra verore, Afërdita dukej mjaft në formë.

Modelja e famshme dukej joshëse dhe vuri në pah linjat atraktive trupore.

Ndryshe, ajo vitin e kaluar u martua me hokeistin çek, Jakub Kindl./Indeksonline/

MUND TË JU PËLQEJNË