Learta Jakupi është ndër personazhet më të përfolura nga showbizi.

Këtë ‘fat’ duket se e mori edhe nga ana e profesionit të saj por më shumë nga martesa me Kushtrimin, djalin e këngëtares së njohur Shyhrete Behluli, shkruan Kosovarja.

Learta duket se është shumë e përkushtuar ndaj familjes së saj, sidomos në këto ditë izolimi, më të cilët po kalon kohë të bukura bashkë duke ndarë imazhe nga shtëpia përrallore.

E sot qenka ditë feste në familjen e tyre, pasi ka ditëlindjen bashkëshorti i saj.

Ajo u kujdes që ta urojë atë me fjalët më të bukura që ekzistojnë, duke u ndjerë femra më më fat për familjen e saj.

Kujtojmë Learta dhe Kushtrimi ka disa vite që janë martuar dhe tashmë kanë një djalë të quajtur Matin./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË