Është ndër këngëtaret më të komentuara, e cila në fillimet e karrierës bëri çdo kopje më të bukur se vet këngët origjinale, shkruan Kosovarja.

Me zërin i cili la gojëhapur edhe artistët me shumë vite karrierë, po vazhdon më fuqishëm se kurrë, e çdo këngë që sjell është një hit i garantuar.

Sot në familjen e saj është ditë e veçantë, me që vëllai i saj feston ditëlindjen.

Ato janë 3 motra dhe të trijat janë tejet të talentuara, nuk dihet nëse vëllai i tyre ka po të njëjtin talent.

Me këtë rast, Aida e ka uruarat me fjalët më të veçanta, të cilat thonë:” Vella i dashur Sot ti mbush 18 vjet, u rrite por ti gjithmonë do te mbetesh i vogli dhe me i ëmbli per mua . Fale Zotit qe kam vellezer dhe ndihem shumë e bekuar qe ju kam! Do jepja edhe jeten time per ju! Ti e din qe nuk jam tip qe shpreh shpesh me fjale dashnin qe kam per ju, por po te ishte nevoja do jepja jeten time per ju. Te dua shume Drita jem” ./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË