Kur Venusi, planeti i dashurisë, bukurisë dhe kënaqësisë, hyn në shenjën e Demit, këto 4 shenja do të pësojnë një përmirësim në fushën e dashurisë.

Zbuloni nëse jeni një prej tyre:

Demi
Demi do të ketë një pamje sensuale që të tjerët do ta kenë të vështirë t’i rezistojnë. Të lindurit nën shenjën e Demit mund të përjetojnë gjithashtu një tërheqje të papritur për dikë, dhe për ata që tashmë janë në një lidhje, kjo energji është e përkryer për të përjetuar dhe shijuar momente me partnerin.

Virgjëresha
Në këtë periudhë të lindurit nën shenjën e Virgjëreshës mund të përjetojnë pasione të egra. Ata nuk duan ta gjejnë veten në territor të panjohur, por Venusi u thotë atyre se bukuria është gjithashtu në rrezik. Përpara këtyre qëndron një muaj argëtues plot romancë dhe kreativitet. Beqarët e kësaj shenje kanë një shans të mirë për të takuar një person i cili përfundimisht do t’i intrigojë ata në një kuptim romantik.

Akrepi
Nëse jeni në një lidhje, ju mund të rivendosni fazën e muajit të mjaltit me partnerin tuaj. Venusi do të përmirësojë hijeshinë dhe hirin tuaj, dhe njerëzit e palidhur papritmas do të kenë një nevojë për t’u lidhur me dikë. Pavarësisht gjendjes tuaj romantike, nëse jeni të shenjës së Akrepit, Marsi do të jetë një muaj plot pasion.

Bricjapi
Krijimtaria dhe romanca që vijnë nga ndikimi i Venusit në shenjën tuaj do t’ju bëjnë të ndiheni më të sigurt se kurrë. Do të doni veten dhe të tjerët, kështu që më në fund beqarët do të bien në dashuri këtë muaj. Nëse shihni diçka që e dëshironi, kërkojeni menjëherë.

MUND TË JU PËLQEJNË