Shkumbin dhe Mimoza Mustafa janë çifti i njohur kosovar që njihen tash e disa vite.

Ata kanë sjellë shumë bashkëpunime të bukura, e përveç muzikës i lidh edhe jeta bashkëshortore, shkruan “Kosovarja”.

Dyshja janë të martuar dhe prindër të dy fëmijëve. Madje, vajza e tyre Rozafa është mjaft e njohur të publiku falë ekspozimeve në rrjetet sociale.

E derisa në krejt Kosovën po ndihet panika për nevojën e miellit, në pyetësorin që hapi në instagram ajo u pyet: A po ju gatuan Mimoza mirë?

“Po na kënaqi hahah, është përgjigjur bukuroshja Rozafë./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË