Ka një trup që jo çdo vajzë mund ta ketë,.

Dhe tani bukuroshja e palestrës, Geta Beqa ka treguar se kur është puna për t’u dukur joshëse është e zonja ta bëjë për vete të gjithë Kosovën.

Me linja të përkryera trupore, Geta edhe sot ka vendosur që ta ketë vëmendjen e të gjithëve duke publikuar video nga palestra gjë e cila ka vë në pah të pasmet e saja bombastike.

Ajo së fundi ka postuar disa foto ku ka vënë në pah linjat e saja të pëkryera trupore.

MUND TË JU PËLQEJNË