Është njëra nga deputetet që veçohet si grua e zonja dhe e zgjuar por edhe elegante dhe më shumë stil.

Fjala është për Blerta Deliu-Kodra , e cila në çdo paraqitje të saj kujdeset deri në detajin e fundit, shkruan “Kosovarja”.

Përveq që është e zonja si deputete, Blerta ka dëshmuar që është e zonja edhe në fusha tjera.

Jo më larg se dje deputetja ka nisur ditën me aktivitete fizike duke vrapuar në parkun e kryeqytetit Gërmia.

Ajo ka publikuar fotografi ku shihet me veshje sportive, ndërsa në sy bien linjat e saj trupore, si të ishte 20 vjeçare./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË