Kanë mbetur edhe pak javë deri në publikimin e albumit të ri të Dua Lipës.

Por, para kësaj këngëtarja shqiptare po qëndron aktive dhe me projekte tjera.

23 vjeçarja së fundi publikoj këngën e re “Phsycal” e cila u prit mirë nga adhuruesit e saj, ndërsa Dua ka realizuar një fotosesion ku shihet e veshur vetëm në bikini të personalizuara me titullin e këngës së saj të fundit.

Artistja e njohur shqiptaro-britanike dukej tejet seksi e hipur mbi një biçikletë, duke vënë në pah linjat joshëse.

Ndërkohë, pas publikimit të albumit, Dua poashtu pritet të filloj turneun e botëror./Indeksonline/

MUND TË JU PËLQEJNË