Këngëtarja e njohur Gresa Behluli është mjaftë e njohur nga publiku shqiptar e cila shquhet për zërin e saj të ëmbël.

Ditë më parë ajo lansoj këngën për babin e cila menjëherë u shndërrua në hit dhe mori komente të shumta nga ndjekësit e saj të cilët e vlerësuan punën e saj të palodhshme, shkruan Kosovarja.

Gresa përveç që është shumë e dhënë pas profesionit të saj, ajo i kushton kujdes edhe paraqitjeve të saj në çdo vend.

Edhe sot solli një imazh e ulur në kolltuk me flokë dredha dhe me një grim të lehtë, po duket si princeshë./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË