Këngëtarja Gresa Behluli pas një pauze të konsiderueshme, është kthyer sërish dhe këtë radhë goxha më ndryshe, shkruan “Kosovarja”.

Gresa sapo ka lansuar videoklipin e këngës së re me titull “Babi jem, babushi jem”. Kënga, është krijuar nga Ilir Berani.

Kjo këngë e sjell në një formë tjetër këngëtaren e shumë projekteve të sukseshme muzikore.

Në këtë këtë kohë kur thuajse të gjitha po u këndojnë nënave, Gresa ka zgjedhur ti këndoj sakrifices dhe heroizimit të babait, shkruan “Kosovarja”.

Ndryshe, kënga është dedikim i këngëtares për babain në 60 vjetorin e tij të lindjes.

MUND TË JU PËLQEJNË