Gresa Behluli është ndër këngëtaret më të njohura të skenës muzikore shqiptare, e cila mori emër së pari si vajza e këngëtare Shkurte Fejza ku më pas ndjeku rrugën e nënës duke sjellë hite të një pas njëshme në muzikë.

Përveç që është e përkushtuar në jetën profesionale ajo i përkushtohet edhe jetës private ku ndan momente të ëmbla me të dashurit e saj, shkruan Kosovarja.

Secili prej nesh kujdeset që ditët e veçanta të familjarëve ti zbukurojmë dhe më shumë me fjalët më të mira që ekzistojnë.

E kështu ka vepruar edhe Gresa duke shprehur urimet më të përzemërta për motrën e saj Besianën.

“Shumë urime për motrën ma të bukur” ishte mbishkrimi i fotografisë./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË