Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, është një nga personazhet më të ndjekura në rrjetet sociale.

Ajo njihet për zërin e saj të veçanti dhe dukjen e saj që çdo vjen ndryshe duke bërë ndryshime që pëlqehen nga fansat e saj, shkruan Kosovarja.

Kur jemi te pamja e dimë që Dafina eksperimenton shumë me flokë, ku se fundi e kemi parë këngëtaren me flokë të shkurtra.

Në imazhin e publikuar në llogarinë e saj në Instagram këngëtarja ka publikuar një foto me dorëza edhe maskë mbrojtëses për ta luftuar virusin që se fundi ka kapluar botën.

Fotografia nuk duket aq mirë , flokët e saj janë të shprishura dhe nuk ngjason aspak me Dafinën që jemi mësuar ta shohim./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË