Yjet e estradës në një mënyrë apo tjetër po shtyejnë kohën në karantinë.

Madje shumë prej tyre po publikojnë fotografi dhe video nga e kaluara duke kujtuar kohën kur ishim të lirë.

Një gjë të tillë e ka bërë edhe Dafina Zeqiri e cila ka publikuar një fotografi nga Maldive dhe ka thënë se me mendje është atje.

“Mendja ime është atje #Maldive”, ka shkruar këngëtarja në fotografinë e publikuar ku shfaqet e veshur në bikini.

Këngëtarja vetëm dy ditë më parë lansoi projektin e saj të ri të titulluar “Merri krejt” e që u prit mjaft mirë nga publiku.

MUND TË JU PËLQEJNË