Dafina Zeqiri mendon se do të ishte e varur nga dashuria.

Dafina Zeqiri ka folur për dashurinë.

Këngëtarja shqiptare i ka publikuar disa foto në të cilat shfaqet joshëse.

Pranë postimit tek i cili ka pranuar shumë komente, ajo ika shkruar edhe disa fjalë.

“Nëse dashuria është drogë, atëherë unë jam e varur”, ka shkruar ndër të tjera këngëtarja e cila njihet për disa lidhje të dështuara dhe aktualisht është bashkë me Dj. Geek.

MUND TË JU PËLQEJNË