Dafina Zeqiri ka shpërndarë këngën e re të Lorit, ndërsa e vlerësoi lart zërin e saj.

“Me knaq me bukurin e zerit ashtu siq je edhe vet e bukur! Brenda dhe jasht”, janë fjalët e Dafinës.

Mesazhe të tilla mes artistëve, tregojnë se pavarësisht konkurrencës së madhe që kanë mes vete, artistët nuk hezitojnë ta përkrahin njëri-tjetrin për këngë të reja.

Për ndryshe, Lori ka pak ditë që publikoi baladën “E ke harru”, ku si zakonisht erdhi e veçantë dhe me shumë stil.

MUND TË JU PËLQEJNË