Vogue Williams dhe Spencer Matthews kanë njoftuar se po presin fëmijën e tyre të dytë.

Çfti tashmë janë prindër të një vjeçares Theodore, vajza e cila do bëhet shumë shpejtë me një vëlla apo motër, shkruan Mirror.

Vogue, 34 vjeçare, është tashmë pesë muaj e gjysmë shtatzënë dhe thotë se familja në rritje është “e kënaqur” me lajmet.

“Nuk ka dyshim se ndjehem me fat që kam një fëmijë tjetër. Nuk është e lehtë për të gjithë, dhe sigurisht që ishte një rrugë e ndryshme për ne këtë herë, kështu që është vërtet bukur të jesh këtu dhe të flasim tani.” tha modelja gjatë një interviste.

MUND TË JU PËLQEJNË