Astrit Kabashi është ndër aktorët më profesionistë që ka kinmetografia kosovare.

Aktori i cili për shumë vite do të mbahet mend me rolin e tij më të popullarizuar të ‘Bekimit’ nga seriali vendor, “Kafeneja Jonë” është një baba dhe bashkëshort i lumtur, përcjell OraInfo.

Të paktën këtë e tregojnë fotogtrafitë që ai ka publikuar nga portreti i tij familjar.

Ndonëse shkruhet pak për të, kureshtja është e madhe e fansave të aktrimit të tij.

Kjo është gruaja dhe dy fëmijët e ‘Bekimit’.

MUND TË JU PËLQEJNË