Mediat shqiptare janë duke publikuar identitetet e viktimave nga tërmetet e njëpasnjëshme që goditën vendin.

Është bërë e ditur se ndër dy viktimat e fundit nga kjo tragjedi është një nënë me të birin e saj, shkruan lajmi.net.

Emrat e viktimave janë Sardi Cuka, dhe Mira Cuka.

Ndërkaq bilanci total i viktimave aktualisht është 20, mirëpo ky numër mund të ndryshojë për shkak se ka edhe persona të tjerë që janë nën rrënoja.

E nga ajo që është bërë e ditur, dy persona, vëllezër mes vete nga Gjilani kanë ndërruar jetë.

MUND TË JU PËLQEJNË