Është e bukur me stil dhe tepër e këndshme.

Egzonen, nusen e këngëtarit të njohur Albatrit Muçiqi e njohin tashmë të gjithë, shkruan “Kosovarja”.

Falë bashëkshortit të saj arriti famë dhe po e vazhdon suksesshëm biznesin e saj.

Ajo është nga femrat e rralla që u kujdes për linjat perfekte të trupit edhe pse nënë e tre fëmijëve .

Bukuroshja vazhdimisht publikon imazhe nga shtëpia, vendi i punës e edhe kur del me shoqëri.

Me sharmin dhe bukurinë që ka ua kalon edhe shumë fytyrave publike dhe me famë.

Por me pamjen në imazhin e fundit ajo na ka vënë në dilemë se çfarë nacionaliteti është.

Nga sytë në këtë fotografi, bukuroshja duket si kineze! A ju duket edhe juve?/Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË