Njihen si dy nuset më të bukura në showbizin kosovar.

Si Egzona ashtu edhe Learta famën e kanë fituar që nga momenti kur janë martuar me dy fytyrat e njohura të showbizit, shkruan “Kosovarja”.

Tani me paraqitjet dhe aktivitet e shumta dy nuset e njohura vazhdojnë të jenë pjesë e shpeshtë e mediave rozë.

Shpesh herë ato shfaqen së bashku, duke ndarë momente të ndryshme në Instagram.

Edhe dje në ditë vikendi Egzona dhe Learta janë relkasur së bashku me fëmijët e tyre. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË