Është e dalluar dhe e komentuar gjithmonë për stilin e veçantë që ka.

Egzona Muqiqi vazhdon të jetë si një nuse e dalluar në mediat rozë, shkruan “Kosovarja”.

Ajo është tejet aktive me postime të shumta në rrjete sociale, duke iu qëndruar ndjkësve të saj gjithmonë afër.

Çdo ditë Egzona rifreskon Instagramin e saj me një fotografi nga puna e që duket gjithmonë mahnitëse.

Por, sot në këtë ditë vikendi ajo po ka shfaqur talentin e saj edhe në kuzhinë, në një foto që ka postuar ajo shihet që ka gatuar kifle për familjarët e saj.

Kujtojmë, ajo pse është nënë e tre fëmijëve tregohet e aftë në të gjitha drejtimet. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË