Janë flokët me dredha ato që e karakterizojnë dhe e dallojnë nga tjerat, por tani jo më.

Kohët e fundit aktorja e njohur ‘Xhakarta’, ka ndryshuar stilin e flokëve, kështu duke hequr dorë për një kohë nga flokët e saj me dredha, shkruan “Kosovarja”.

Pas një ndryshimi që bëri ditë më parë kur u shfaq me flokë të drejta, aktorja mori komplimente të shumta se më bukur po duket kështu, gjë që bëri që edhe Arta të bindet me këtë mendim.

Edhe në imazhin e fundit aktorja shihet me flokë të drejta, e veshur me një fustan glamuroz që po e bënë të duket shumë e veçantë./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË