Faruk Osmani, tashmë ish formues dhe sekretar i nëndegës së LDK-së në Gjenevë , ka dhënë dorëheqje nga posti i tij në parti.

Këtë gjë e ka bërë të ditur vet Osmani përmes një fotografie të hedhur në Instagram ku shihet një parlament me majmunë .

Osmani nuk i kuresu as ofendimet, pasi tha se dorëheqjen e bën për shkak të ‘Pangolinit Mustafa’ dhe ‘Lakuriqëve’ të infektuar nga vet Isa.

Kujtojmë që dorëheqja e Faruk Osmanit erdhi pas mocionit që LDK e bë ri për Qeverinë Kurti dhe rrëzimin e kësaj qeverie.

MUND TË JU PËLQEJNË