Milot Rashica dhe Belkiz Kera janë çifti më i komentuar për momentin.

Dyshja e njohur që nga martesa e tyre çdo herë kanë zgjuar interes edhe më të madh, e tani që kur kanë konfirmuar se do bëhen prindër ky interesim rreth tyre veç është zgjeruar, shkruan “Kosovarja”.

Është Belkizi ajo që komentohet e përflitet jashtëzakonisht shumë. Ajo cilësohet si një femër mjaft e bukur e që shpesh kur ka pozuar me nënën është kuptuar se kujt i ka ngjarë.

Një biondinë po aq e bukur sa vajza e saj është kjo vjehrra e Milot Rashicës./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË