Mbrëmja e kaluar në “Këndo këngën time” rezervoi shumë surpriza.

Moderatori i emisionit, Ardit Roshi, i ka propozuar ‘live’ për martesë partneres së tij, Blerinës. Pas spektaklit, Arditi e ftoi Blerinën në skenë dhe me unazën në dorë u ul në gjunjë për t’i propozuar.

Ai u shpreh se do ta bëjë vajzën më të lumtur në botë. “Ju prezantoj me Blerina Bajkon, e cila tashmë është e fejuara ime dhe nusja ime siç e kuptuat”, shprehet Arditi në videon e publikuar.

Kujtojmë se Blerina është vajza e aktorit të njohur, Agim Bajko.

https://www.facebook.com/kosovarjavideo/videos/2674230619278976/

 

MUND TË JU PËLQEJNË