Afërdita Dreshaj është këngëtare dhe modele e njohur e cila veçohet si një nga femrat më të bukura shqiptare për shkak të bukurisë që ka.

Çdo paraqitje që e bën zakonisht bën boom dhe nuk lën pa marr vëmendjen e mediave, shkruan Kosovarja.

Ajo është gjithmonë aktive në rrjetet sociale, në të cilat ndiqet nga një numër i madh fansash.

Afërdita ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj, ku ndër të tjerash nuk mungojnë as video e fotografi nga palestra ku e kalon shumicën e kohës.


Ajo edhe kësaj radhe e ka marrë vëmendjen duke postuar nga palestra, e cila tregon linjat trupore bombastike.

Afërdita po dëshmon se është një super femër, dhe nuk di të dorëzohet./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË