Ajo festoi ditëlindjen dy ditë më parë dhe mes shumë urimeve nuk mungoi as i Stresit.

Reperi kishte një urim të veçantë shoqëruar me një foto ku pozonin të dy bashkë të lumtur.

Ndërsa sot në ditën e Shën Valentinit, Kejsi ka vendosur të shuajë kuriozitetin e fansave, duke u përgjigjur se si do të jetë kjo ditë për të.

Dhe konkretisht Kejsi thotë se kjo ditë do të jetë njësoj si gjithë të tjerat pasi ajo është në punë, ndërsa e shoqëron komentin me një emoji që qesh me lotë.

Kejsi nuk ka dashur të zbulojë asnjë gjë më tepër lidhur me raportin që ka aktualisht me Stresin, por këtë ditë e ka konsideruar njësoj si gjithë të tjerat.

Nuk e dimë nëse ata të dy janë rikthyer sërish bashkë, por që pas urimit të Stresit për ditëlindjen e saj, mund të themi me bindje se disi i kanë rregulluar marrëdhëniet.

MUND TË JU PËLQEJNË