Duket se këngëtari shqiptar Bertan Asllani është në lidhje dashurie me aktoren turke.

Këngëtari shqiptar, Bertan Asllani, ka një kohë të gjatë që nuk ka publikuar diçka të re me muzikë, mirëpo angazhimin e tij artistik e ka ‘shkrirë’ në aktrim jashtë vendlindjes.

Ai ka marrë një rol në njërin prej serialeve shumë të pëlqyera në Turqi atje edhe ku po jeton dhe vepron aktualisht.

Bëhet fjalë për serialin “Piss Yedili” gjatë xhirimeve të të cilit edhe është njohur me Hazal Senel, aktoren me të cilën po thuhet se këngëtari shqiptar edhe është në lidhje.

Ai nuk ka folur deri tani rreth kësaj çështje mirëpo se çfarë fshihet pas lajmeve që po qarkullojnë në media mbetet të mirret vesh shumë shpejtë./Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË