U bënë të njohura në serialin, ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’.

Deniz Baysal dhe Nazan Kesall janë dy aktore shumë të pëlqyera nga kinematografia turke..

Ato në serial ishin nënë e bijë dhe duket se këto raporte të mira po i ruajnë edhe pas serialit.

Hazani madje edhe e ka ftuar të takohen edhe pas serialit ku nuk kanë hezituar të bëjnë foto të përqafuara./ORAinfo/.

MUND TË JU PËLQEJNË