Duda Balje veçohet si një nga deputet më të zonjat në Kuvendin e Kosovës.

Përveç që është e zonja si deputet, Duda veçohet edhe si nënë dhe bashkëshorte e përkryer, shkruan Kosovarja.

Në çdo postim në rrjete sociale ajo arrin të marr vëmendje duke u shndërruar çdo paraqitje e saj në lajm.

Ditëve të izolimit iu ka përkushtuar edhe më shumë familjes së saj, ku edhe sot me rastin e ditëlindjes se djalit ajo ndau imazhe të bukura duke e prezantuar para publikut.

Kjo është familja e saj, të bukur dhe të veshur tejet me stil!/Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË