Gresa Pallaska, aktorja e njohur kosovare vazhdon të mbetët nga më të mirat që ka vendi.

Talentin e saj e ka dëshmuar si në film, teatër, e tash edhe në serial, shkruan “Kosovarja”.

Sidomos roli i ‘Rabisë’ në serialin vendor “Çka ka shpija”, ka bërë që fama e popullariteti i saj të rritet. Kjo pasi ka arritur ta realizoj këtë rol në mënyrë profesionale.

Por, Gresa komentohet dhe vlerësohet edhe për bukurinë, stilin dhe elegancën e saj.

Së fundmi, aktorja sjellë ca imazhe të realizuara kohë më parë nga Italia, pikërisht kur shteti italian vazhdon të mbetet ndër më të prekurit nga pandemia Covid-19./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË