Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Duda Balje përveç se një femër e zonja është edhe mjaft e bukur dhe elegante.

Duda i kushton rëndësi të madhe paraqitjes së jashtme, prandaj shpesh është e komentuar edhe në mediat rozë, shkruan “Kosovarja”.

Deputetja 42 vjeçare është nënë e dy fëmijëve, një vajze dhe një djali, të cilët shpesh i ka prezantuar para ndjekësve të tyre.

Ajo shihet se ka një lidhje mjaft shoqërore edhe me vajzën, jo vetëm si nënë e bijë.

Por, së fundmi siç duket Duda e bëri qëllimisht që në këtë foto të jetë më e ekspozuar vajza se ajo. /Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË