Lola dhe Dauti po vazhdojnë të jenë njëri prej çifteve që zgjojnë kureshtje me çdo lëvizje që bëjnë.

Daut Haradinaj është mjaft i përfolur edhe sa i përket jetës politike, por edhe asaj private, shkruan “Kosovarja”.

Ai është i martuar, ku edhe bashkëshortja e tij Lola, ëshë po aq e njohur sa bashkëshorti i saj.

Dyshja e njohur shpesh në rrjetet sociale kan treguar se janë një çift modern të cilët kanë dëshirë të shijojnë jetën me gjithçka që iu vjen për doresh.

E natyrisht sot festa s’do kishte kuptim për Lolen, nëse Dauti nuk e tregon romantizmin e tij ashtu siç e ka zakon ai ta surprizojë në çdo festë.

I veshur si të ishte francez, Dauti nuk hezitoi të trokas në derën e bashkëshotes duke i dhuruar një buqetë të bukur me lule./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË